Emmak Makina, Makine İmalatı + (Proje Bazlı Makine İmalatı), Proje Bazlı Makine Yedek Parça İmalatı, Cnc Dik İşlem Fason İmalatı, Cnc Torna Fason İmalatı, Sütunlu Matkap

CNC Tel Erozyon Fason İmalatı, Cnc Duble Kolon Fason Yedek Parça İmalatı, Azdırma Fellow Dişli İmalatı, Saç Kesim Lazer Parça İmalatı, CNC Torna (Ø420 işleme boyu 1900 mm),

Üniversal Torna (Ø600 işleme boyu 3000 mm), Üniversal Torna (Ø500 işleme boyu 2000 mm), Üniversal Torna (Ø500 işleme boyu 1500 mm), Üniversal Freze, Üniversal Kalıpçı Freze, Vargel Tezgahı,

Süreçte, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörü, iş süreçlerini, kapasite gereksinimlerini ve özel taleplerini dikkate alırız.
Telefon : 0546 133 1993
whatsapp

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Emmak Makine 2021 yılında üretime başlamış genç, dinamik ve yenilikçi bir kadroya sahip; kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen bir firmadır.
200 m² lik bir alanda hizmete başlayıp, piyasada hızlı bir ivme kazanarak kısa süre içerisinde 1000 m² lik kapalı alana sahip yeni yerimize taşındık.

Yılların vermiş olduğu tecrübelere dayanarak kaliteli işçilik, zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımımızla Emmak Makineyi küresel rekabet ortamında ön plana çıkartarak aranan firma pozisyonuna yükseltmiş bulunmaktayız.

Emmak Makine olarak ülke genelinde mermer, kablo, tekstil, otomotiv, gıda, kâğıt, ambalaj vb. birçok sektöre makine, makine revizyonu ve makine yedek parça imalatı anlamında hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizi en son teknoloji ve endüstri standartlarına uygun olarak üretiyoruz ve sıkı kalite kontrol süreçleriyle her aşamada kaliteyi sağlamaya özen gösteriyoruz. 

Teknik destek, yedek parça tedariki ve bakım hizmetleri gibi konularda müşterilerimizin yanında yer alarak, makinelerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.
Çalışanlarımızın yetenekleri ve tutkusu, başarımızın temelini oluşturur. Ekip çalışmasına önem veriyor, her bir çalışanımızın katkısını değerlendiriyoruz. Sürekli eğitim ve gelişim imkânları sunarak, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmelerine ve kendilerini yenilemelerine destek oluyoruz.